Youtube Yeni Özellikleri Duyurdu - Mehmet Barun
Gündem

Youtube Yeni Özellikleri Duyurdu

Youtube Yeni Özellikler
YouTube, Android platformunda ki uygulamasını güncellenerek yeni özelliklere kavuşmuş diyebiliriz. Gelen Dev güncelleme ile birlikte tüm ayrıntıları haberimizden detaylı olarak inceleyebilmeniz mümkündür.

Günümüzün Popüler video paylaşım sitelerinden YouTube, Android platformu üzerinde yeralan uygulamasına yeni özellikler kazandırmaya devam etmektedir. YouTube’un güncellenen Android uygulamasıyla kullanıcılara çok farklı alternatif seçenekler sunacak gibi gözüküyor.

YouTube Yeni Özellikler

Şimdilik resmi olarak yayınlanmayan YouTube’un sürüm 10.08.52 güncellemesiyle izlenilmekte olan videonun detaylı ayrıntılarını görüntüleyebilme seçeneğini sunuyor. Bu seçenek sayesinde videonun; ses formatı, videoformatı, bant genişliği ve videonun ID’si görüntülenebilmekte.
YouTube Yeni Özellikler
Bildirim ayaları üzerinde de değişiklik yapmış olan YouTube artık titreşim özelliğiyle kullanıcılarına anlık olarak bildirim gönderilebileceğe benziyor. YouTube ayrıca ayrıntılı arama seçeneklerini de bu gelen güncellemeyle birlikte kullanıcılarına sunmaktadır. Bu gelen özellik sayesinde Youtube üzerinde yer alan 4K video ve küresel arama imkanlarından da yararlanmış olacaksınız..

Uygulamanın kaynak kodlarına baktığımız zaman Youtube, aynı Instagram da yer alan filtreleme seçenekleri gibi bir bölüm yaratmış durumda. Üstelik bu kodlar sayesinde kullanıcılarına video üzerinde yer alan ses dosyasını ekleyebilme seçeneğini de sunarak farklılık yaratacağa benziyor. Henüz bu iki özellik şimdilerde pek aktif olarak kullanılmamaktadır.

Resmi güncellemenin dağıtımını beklemek istemiyorsanız YouTube uygulamasını yeni özellikleriyle birlikte kullanmak istiyor iseniz; arm tabanlı cihazlar için buradan vex86 tabanlı cihazlar için uygulamanın APK dosyasını internet üzerinden aratarak indirebilirsiniz.

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.

Yazar Hakkında

Mehmet Barun

Kitap okumayı ve paylaşmayı seven kendi halinde bir öğrenci.

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.