Whatsapp'ı Sahte Numara İle Kullanmak - Mehmet Barun
Sosyal Medya

Whatsapp’ı Sahte Numara İle Kullanmak

Konu Güncellenmiştir Sayfayı Aşağı Kaydırıp Primo ile Deneyiniz

Merhaba arkadaşlar

Çoğu zaman numaramızı paylaşmak istemeyiz özellikle de internet ortamında. İşte böyle durumlarda imdadımıza Talk2  uygulaması yetişiyor. 🙂  Size uygulamadan kısaca bahsetmek istiyorum Talk2 uygulaması ücretsiz olarak çağrı ve sms almamızı sağlayan bir uygulama. Bu uygulama sayesinde sadece whatsapp değil de telefon doğrulaması isteyen birçok site ya da uygulamada kullanmamız mümkün. Atıyorum sahibinden.com a üye oldunuz ve telefon doğrulaması istedi sizde numaranızı vermek istemiyorsunuz işte bu notada imdadımıza talk2 uygulaması yetişiyor. Şimdi diyeceksiniz ki sahibinden.com’a neden numaramı vermek istemeyim! diyeceksiniz.   Haklısınız aslında ama aklıma ilk olarak orası geldi. Kusura bakmayın. 🙂

Neyse artık konumuza geçebiliriz. Öncelikle Google Play Store‘dan Talk2:Free Sms uygulamasını buraya tıklayarak indiriyoruz.

 

Daha sonra uygulamayı açıp gerekli alanları dolduruyoruz.

 

Talk2 Free Sms

 

Telefon numaranızın doğru olması çok önemli. Çünkü uygulama size doğrulama mesajı gönderecek. Eğer whatsapp’ı sahte numara ile kullanmak istemiyorsanız bu işlemi geçip uygulamayı silebilirsiniz. 🙂

 

Whatsapp'ı Sahte numara ile kullanmak           Mesajın gelmesi bende 2 dakika kadar falan sürdü. Eğer daha uzun sürerse Resend Verification Code a tıklayarak yeniden doğrulama mesajı alabilirsiniz. Neyse artık doğrulama mesajının geldiğini var sayarak devam ediyorum. Kodu gerekli alana girdikten sonra Submit yani gönder butonuna basarak devam ediyoruz.

 

whatsapp'ıbaşka numara ile kullanmak

 

Siz uygulamayı açar açmaz bu şekilde bir ekran ile karşılaşmayacaksınız. 🙂 Bu ekranı açmak için sol üst köşedeki üç çizgiye tıklamanız gerekmekte.  Evet artık açmış olmalısınız ve numaranızı da görüyorsunuz. 🙂

 

Artık orada bulunan numara ile whatsapp’a fake yani sahte numara ile kayıt olabilirsiniz.  Whatsapp’a kayıt olmayı ya da numara değiştirmeyi bildiğinizi var sayarak bu işlemi atlıyorum. Ama takıldığınız bir yer olursa yorum atarsanız ya da üstteki numaradan iletişime geçerseniz severek yardımcı olurum.

whatsapp sms dogrulama

 

Az kalsın unutuyordum işte whatsapp’dan gelen doğrulama mesajımı da atıyım. 🙂  Sistem numarayı başkasına verir mi bilmiyorum açıkçası. Bize bunu deneyerek görmek kalıyor.   Tabi bunu sevgilinizi ya da kız arkadaşınızı denemek için kullanmayın sizin için kötü sonuçlar doğurabilir. Umarım anlatım tarzımı beğenmişsinizdir.  1 yorumu çok görmeyin abone olursanız sevinirim. Gülücükle kalın. 🙂

 

Primo ile Whatsapp’ı Sahte Numara ile Kullanmak

Merhaba arkadaşlar umarım iyisinizdir. Bildiğiniz üzere birkaç gündür talk2 uygulaması ücret  ödemeden numara vermiyor sizin için araştırıp teni bir uygulama buldum.

Ben sisteme masaüstü ile kaydolup mail adresimi ios uygulaması üzerinden girdim. İnternet sitesi üzerinden uygulama mail adresi girmenize izin vermiyor. Mutlaka uygulamayı indirip mail adresinizi girdikten sonra doğrulama yapmalısınız. Bu arada masaüstü sitesineulaşmak isteyenler primo masaüstüne tıklayabilir.

Gelelim direkt mobil üzerinden nasıl kaydolunur ve nasıl numara alınır.

ios kullanıcıları uygulamaya buradan ulaşabilirler.

Primo ile Telefon Numarası Alma

Uygulamayı açtıktan sonra alt tarafta bulunan CREATE ACOOUNT kısmına tıklayarak üyelik işlemine başlamış oluyoruz.

 

Primo Connect Üye Olma

Gördüğünüz  gibi açılan sayfada ad, soyad, kullanıcı adı gibi bilgileri istiyor. Bu bilgileri girdikten sonra Sign Up butonuna tıklıyoruz.

 

 

 

Primo Hesap Doğrulama

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra sol üst kısımda bulunan üç çizgiye tıklayın ardından My account kısmını takip edin ve mail bilgilerinizi girin yoksa bende olduğu gibi sizde numara görünmeyecektir çünkü ben denemek için daha önceden aktif etmiştim aktif etmeden önce numara görünmüyor.

 

Primo Mail Ekleme

 

Anlatacaklarım bu kadar umarım işinize yarar. Sağlıcakla kalın.

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.

Yazar Hakkında

Mehmet Barun

Kitap okumayı ve paylaşmayı seven kendi halinde bir öğrenci.

48 Yorum

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.