TTNET Müzik’te en çok Gülşen dinlendi - Mehmet Barun
İnternet

TTNET Müzik’te en çok Gülşen dinlendi

Çevrimiçi müzik platformu TTNET Müzik’te 2015 çok hareketli geçti

Çevrimiçi müzik platformu TTNET Müzik’te 2015 çok hareketli geçti. En çok dinlenen şarkılar, sanatçılar, en çok izlenen video klipler ve ilk kez TTNET Müzik’te dinlenen şarkılar; müzikseverlerin tercihlerini ortaya koydu. TTNET Müzik aboneleri 2015 yılı boyunca, TTNET Müzik’te en çok pop, rock ve arabesk şarkıları dinledi. 2015’in en çok dinlenen sanatçılar listesinde; Demet Akalın, Gülşen, Buray, Gülben Ergen, İrem Derici, Ayşe Hatun Önal & Onurr, Mustafa Ceceli, Yalın, Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası, Göksel ile Hande Yener yer aldı.

Türk Telekom Grubu’nun dijital müzik platformu TTNET Müzik, repertuarındaki 3 milyona yakın yerli ve yabancı şarkıyla, 2015 yılında da, diledikleri her an ve her yerde sevdiği şarkıyı dinlemek isteyenlerin tercihi oldu. TTNET Müzik’te en çok “Popüler Şarkılar”, “Yabancı Pop” ve “Haftanın En Yenileri” listeleri dinlendi. En çok tercih edilen müzik türü ise sırasıyla; pop, rock ve arabesk oldu.

En çok dinlenen şarkılar

2015 yılında TTNET Müzik’te, yılın en çok dinlenen şarkıları şöyle sıralandı:

Gülşen – Bangır Bangır, Demet Akalın – Ders Olsun, Yalın – Bir Bahar Akşamı, Buray – İstersen, Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası – İncir, Ferhat Göçer – Yıllarım Bitti, Merve Özbey – Yaş Hikayesi, Berkay – Benim Hikayem, Edis – Benim Ol.

En çok dinlenen sanatçılar

TTNET Müzik aboneleri, 2015’te en çok Demet Akalın, Gülşen, Buray, Gülben Ergen, İrem Derici, Ayşe Hatun Önal & Onur, Mustafa Ceceli, Yalın, Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası, Göksel, Hande Yener’den şarkı dinlemeyi tercih etti. En Çok Dinlenenler listesinde en uzun süre 1 numarada kalan sanatçılardan, tam 51 gün zirvede kalmayı başaranlar oldu.

En çok izlenen video klipler

Müzik severler, 2015’te ünlü sanatçıların video kliplerini de severek izledi. Göksel’in Sen Orda Yoksun, Murat Dalkılıç’ın Yani, Model’in Sen Ona Aşıksın (Kabullenme), Teoman’ın N’apim Tabiatım Böyle ve Bengü’nün Feveran şarkılarına çektiği klipler, 2015’te TTNET Müzik’in en çok izlenen video klipleri oldu.

120 albüm ve single ilk kez TTNET Müzik’le dinleyicilere ulaştı

TTNET Müzik, 2015’te pek çok yeni albümü ve single’ı da ilk kez aboneleri ile buluşturarak, müzikseverlere ayrıcalıklı bir deneyim yaşattı. Aralarında Berkay – Benim Hikayem, Funda Arar – Bağışla, Gökhan Tepe – Sonsuza Kadar, Ajda Pekkan – Yakarım Canını, İnna – Bop Bop, İrem Derici – Aşk Eşittir Biz, Göksel – Sen Orda Yoksun, Snoop – Dogg Bush, Imany – Sous Les Jupes Des Filles ve Gülşen’in Bangır Bangır parçasının da yer aldığı 120 albüm ve single, ilk kez TTNET Müzik dinleyicileri ile buluştu.

KAYNAK : http://www.pcnet.com.tr/haberler/internet-dunyasi/ttnet-muzikte-en-cok-gulsen-dinlendi/

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.

Yazar Hakkında

Mehmet Barun

Kitap okumayı ve paylaşmayı seven kendi halinde bir öğrenci.

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.