Sony PlayStation VR Stokları Tükendi - Mehmet Barun
Tanıtım

Sony PlayStation VR Stokları Tükendi

Sanal gerçeklik pazarına PlayStation VR ile giren Sony, yeni ürünü ile beklenen ilgiyi çekti. PlayStation VR Amazon’da stoklarını tüketti. Peki nasıl PlayStation VR satın alacağız?

400 dolarlık fiyat etiketi ile dikkat çeken PlayStation VR fiyatının düşüklüğü ile ilgi çekerek saatler içerisinde stokları tüketmeyi başardı.

Amazon’un İngiltere, Almanya ve Fransa şubelerinde PlayStation VR’ın ön siparişe sunulmasının ardından saatler içerisinde stoklar tükendi.

Amazon İngiltere stokları yeniden doldurup satışlara kaldığı yerden devam etse de aynı şeyi Almanya ve Fransa için söyleyemiyoruz. Amazon bu duruma önlem olarak her müşteriye bir adet cihaz kısıtlaması getirse de maalesef yeterli olmadı.

PlayStation VR Fiyatı ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Sony’nin heyecanla beklenilen sanal gerçeklik teknolojisi Playstation VR, nihayet satışa çıkıyor….

Amazon İngiltere’nin yaptığı açıklamaya göre ön sipariş ile cihazı almış olsanız dahi PlayStation VR çıkış yaptığında hemen adresinize gönderilmeyebilir.

PlayStation VR uygun fiyatı ile dikkat çekse de 400 dolarlık paket ile cihazı kullanmanız maalesef mümkün değil. Sony PlayStation VR’ı kullanabilmek için PlayStation 4 kamerasını satın almanız gerektiği konusunda uyarıyor. Zira kamera kutu içeriğine dahil değil ve 60 dolar verip ekstradan almanız gerekiyor.

Sanal gerçeklik deneyimini bir üst seviyeye taşımak için PlayStation Move’dan da faydalanmak isterseniz PlayStation VR, PlayStation 4 kamerası ve PlayStation Move toplam 550 dolara mal oluyor. 400 dolar kabul edilebilir görünse de ekstralarla beraber fiyat yükseliyor.

Yurtdışında stoklar tükenip, yenileme çalışmaları yapılırken maalesef ülkemizde ön sipariş ile PlayStation VR almak şimdilik mümkün değil.

:: PlayStation VR hakkında neler düşünüyorsunuz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/sony-playstation-vr-stoklari-tukendi-69711

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.

Yazar Hakkında

Mehmet Barun

Kitap okumayı ve paylaşmayı seven kendi halinde bir öğrenci.

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.