Pollop Nedir - Mehmet Barun
Sosyal Medya

Pollop Nedir

Kararsız insanların sosyal medya üzerinden iletişime geçerek kolayca sorunun çözümüne ulaşabilecekleri ufak çaplı bir sosyal medya uygulaması. Aslında uygulamadan bugüün haberim oldu. Pollop uygulamasını nasıl öğrendin diye soracak olursanız Duru Önver sayesinde oldu. İzlemiş olduğum bir videosunda pollop üzerinden meydan okuya bileceğimizi söylemiş ve bende bunun üzerine kendisine meydana çıkıp Ankaragücü marşlarından birisini söyleyip söyleyemeyeceğini sordum ki gerçekten merak ediyorum. Gerçekten böyle birşeyi gerçekleştirirse taakibi asla bırakmayacağım videologger’lardan birtanesi de Duru Önver Olacak.

pollop-nedir

Duru Önver Kimdir?

Duru Önver özgeveni yüksek ve kendisiyle barışık olan bir ablamız. Abla dediğime bakmayın belki yaşlarımız aynı bile olabilir. kendisiyle twitter hesabı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. (@DuruOnver)

 

Duru Önder kimdir ve pollop nedir

Sizde kendisine meydan okumak istiyorsanız pollop üzerinden soru sorup videolarının yorum kısmına kullanıcı adınızı yazarsanız yapıp yapamayacağını öğrenmiş olursunuz. Benim Sorumu yanıtladığı anda bu onu altından videoyu sizinle paylaşacağım.

 

 

Duru ablamız sormuş vatandaş açıklamaya çalışmış.Kendisini takip ederek ona destek olabilirsiniz ki bu da bizim işimize gelir kendisi gerçekten eğlenceli videolar yayınlıyor bu arada ona meydan okumaya devam edin ki hep beraber eğlenelim gülücükle kalın. 🙂

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.

Yazar Hakkında

Mehmet Barun

Kitap okumayı ve paylaşmayı seven kendi halinde bir öğrenci.

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.