Nedir bu yazarkafe ? - Mehmet Barun
Wordpress

Nedir bu yazarkafe ?

Nedir Bu Yazarkafe ?


Nedir bu yazarkafe?
Kısaca anlatmak gerekirse blog yazarlarının “Olmazsa olmazıdır Yazarkafe. Şimdi gelelim asıl mevzuya aslında anlatmakla bitmeyecek olan Yazarkafe altın,platin gibi üyelik türlerinden oluşur. Şimdi altın,platin falan diyince gözünüz korkmasın. Sistem tamamen ücretsiz. Şimdi bizim için en önemli üyelik tipi platindir.

Neden Platin?


Platin üye olduğumuz zaman Yazarkafe’ye içerik ekleyebiliyoruz. Asıl hedefimizin bu olması lazım. Neyse işin enteresan kısmı henüz bende bir platin üye değilim.

Nasıl Platin Üye Olunur?

Platin üye olmak ya çok zor ya da ben beceremedim. 🙂 Öncelikle makaleniz bol olacak. Ama bu şu anlama gelmiyor ki kopyala yapıştır yaparım olur biter. İçerikleriniz tamamen özgün ve dikkat çekici olacak. Şimdi geldik ikinci aşamaya sosyal medya işte burada en önemli faktör twitter çünkü gündemler sayesinde binlerce insana ulaşmanız mümkün. Tabi bu demek olmuyor ki takipçi sayım önemli değil! Tabi ki takipçilerimiz sayesinde etkileşim içersinde olduğumuz insalar daha fazla olacaktır. ( İlerde takipçi sayısı nasıl artar onun hakkında bilgi vereceğim.). Sadece twitter ile bitmiyor elimizden geldiğince tüm sosyal medyaları kullanmamız gerekir. Şimdi geldik üçüncü aşamaya yazarkafeye bol bol link vermemiz gerekmekte ve yazarkafe şablonunu görünür biryere koymak zorundayız ki bu muhtemelen benim platin seviyesine çıkmama sebeplerinden birisi. Şimdi geldik dördüncü aşamaya temamız özgün ve kolay kullanımla birliite insanların dikkatini çekecek bir tema olması. Maalesef benim temam böyle değil sadece google’ı düşünerek hızlı olması gerektiğini düşünerek bu temayı kullandım.

Platin Üyelik Bize Ne Kazandıracak?

Platin üyelik bize bol bol ziyaretçi kazandıracak. Ziyaretçi demek yorum demek, reklam tıklaması demek. Ve yazarkafe’ye içerik eleyerek pazara kazanmak demek. Ama şunu asla unutmamalısınız ki yazarkafe sitenizi çok sık ziyaret edeceği için üyelik seviyeniz düşebilir ya da yükselebilir. Bunu göz önünde bulundurarak sitenizi güncel tuttun ve sık sık içerik ekleyin. Ama asla önünüze gelen her konuyu eklemeyin. Eklemek istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olun yani araştırma yapın yoksa bu sizin ve sitenizin kalitesini düşürür.

Yazarkqfe Anasayfasından Bir Görüntü ve Örnek olması Açısından bir Şablon göstereyim

Yazarkafe_nin anasayfasi

Yazarkafe_nin anasayfasi

Kusura bakmayın hastanede yattığım için ekran görüntüsünü düzenleme ihtimalim olmadı. 🙁
Şimdi sıra geldi yazarkafe’nin şablonuna;

Yazarkafe sablonu

Yazarkafe sablonu

İşte bizim için en önemli şablonlardan biri çünkü görünür biryerde ve ziyaretçilerin dikkatini çekecek bir alanda olması bizim için çok önemli! Anlatacaklarım bu kadar gülücükle kalın. 🙂

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.

Yazar Hakkında

Mehmet Barun

Kitap okumayı ve paylaşmayı seven kendi halinde bir öğrenci.

7 Yorum

  • Ne kadar faydalı olduğu konusunda şüphelerim var açıkcası. Kullanan arkadaşlar olumlu ya da olumsuz yorum yaparlarsa en azından bizler için karar verme açısından faydalı olur.

  • yazarkafe de platin üyeliğim mevut. bu güne kadar 7 tane reklam teklifi aldım ama son 2 aydır hiç yorum teklifi gelmiyor. bu durum biraz can sıkıcı

  • Yazarkafe iyi bir hit kaynağı olması yanında, iyi de bir backlink olarak iş görüyor. Bence herkesin bir şekilde kendini sisteme kabul ettirmesi lazım.

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.