Messenger için Spotify Eklentisi! - Mehmet Barun
Sosyal Medya

Messenger için Spotify Eklentisi!

Dünyada en çok kullanılan müzik uygulamarından biri olan Spotify, artık Messenger içerisinde eklenti olarak sunuluyor. Detaylar haberimizde…

Facebook, Messenger uygulamasıyla büyük bir başarı elde etti. Günden güne bu uygulamasını geliştiren Facebook ekibi, şimdi de Messenger için dünyanın en çok kullanılan müzik platformlarından olan Spotify için bir eklenti ekledi.

Dünyanın en büyük sosyal medyası olan Facebook’un mesajlaşma servisi sunan Messenger uygulaması, bugünden itibaren Spotify desteği de sunuyor. Hem iOS, hem de Android platformunda Messenger uygulamasına sahip kullanıcılar, uygulama içerisinde sohbet ekranındayken “Daha Fazla” kısmından Spotify eklentisini kullanabilirler.

Spotify seçeneğine dokunmak, kullanıcıları telefonlarındaki Spotify uygulamasına yönlendiriyor. Buradan kullanıcılar, Messenger sohbetinde paylaşmak istedikleri bir şarkı, sanatçı, çalma listesi ya da albümü seçebiliyorlar. Seçilen nesnenin albüm kapak resmi, sohbet ekranında da görünüyor.

Bu durum, insanların birbirleriyle müzik paylaşmasını çok daha kolaylaştıracağa benziyor. Spotify’ın kendi içerisinde bir paylaşma seçeneği olsa dahi, Messenger bu konuda daha çok kullanılacak gibi görünüyor. Zira sohbet içerisinde bir şarkıdan bahsedildiğinde onu göndermek ve dinlemek çok daha basit hale getirilmiş durumda.

:: Messenger’ın Spotify eklentisini beğendiniz mi?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/messenger-spotify-eklentisi-69354

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.

Yazar Hakkında

Mehmet Barun

Kitap okumayı ve paylaşmayı seven kendi halinde bir öğrenci.

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.