Hublot Akıllı Saat Üretecek - Mehmet Barun
Tanıtım

Hublot Akıllı Saat Üretecek

Dünyanın en önemli saat firmalarından biri olan Hublot, akıllı saat üretme yoluna gidiyor. İsviçreli firmanın akıllı saatleri ile çok yakında tanışabiliriz. Detaylar haberimizde.

Dünyadaki saat piyasasında önemli bir konumda bulunan İsviçreli saat markası Hublot, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak akıllı saat üretimine gidiyor.

2014’ün son çeyreğinden itibaren oluşan rakamlar, Apple gibi firmaların ürettiği akıllı saatlerin, saat piyasasındaki devlerin satış rakamlarını geçmeye başladığı ifade edilmişti.

İsviçreli saat markaları her ne kadar akıllı saatlere karşı geleneksel duruşlarını devam ettirseler de, geçen yıl TAG Heuer, Android Wear SmartWatches çözümünü duyurmuştu.

Lükslüğü göz ardı etmeyerek 1500 dolar gibi fiyattan satışa sunulan ürün analistlerin yorumlarına rağmen, beklentilerin üzerine çıkmıştı.

TAG Heuer CEO’su Jean-Claude Biver tercihlerinin beklentilerinin üzerine çıkmasının ardından, artık akıllı saat çözümleri üretme konusunda yoluna devam edebileceklerini açıklamıştı.

Bu bağlamda 1980 yılında kurulduktan sonra, ürettiği lüks saatler ile sınırlı sayıda bir kullanıcıya hitap etmeyi tercih eden Hublot, ürün kataloğuna akıllı saat çözümünü de ekliyor.

Android Headlines’da yer alan habere göre, Hublot 2017 yılının sonlarına ya da 2018 yılının başlarına doğru ilk akıllı saatini üretecek.

Böylece gelenek konusunda son derece tutucu olan İsviçreli firmalar da değişen şartlara bağlı olarak teknolojiye ayak uydurmaya başlayacaklar.

:: İsviçreli ünlü saat firmalarının gelecekte akıllı saat üretimine geçebilme ihtimalleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/hublot-akilli-saat-uretecek-69736

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.

Yazar Hakkında

Mehmet Barun

Kitap okumayı ve paylaşmayı seven kendi halinde bir öğrenci.

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.