Duygularınızı Anlayan Hoparlör: MoodBox! - Mehmet Barun
Tanıtım

Duygularınızı Anlayan Hoparlör: MoodBox!

Sadece basit bir hoparlörden çok fazlası olan MoodBox, kişinin duygularını algılayabiliyor ve ona göre sevdiği ve en doğru müziği çalıyor. MoodBox, Indiegogo üzerinde bağış topluyor.

MoodBox Duygusal Zekası, Hong Kong Üniversitesi Bilim ve Teknoloji bölümündeki bir ekip geliştirici tarafından tasarlanıyor. MoodBox Classic ve MoodBox Premium adıyla iki farklı sürümde gelen hoparlörün farkı, Premium sürümde kullanılan materyalin daha lüks ve dışının bakır-altın karışımı kaplama olması.

Beats Pill+ Tanıtıldı!

Beats by Dre markasının yeni ürünü Beats Pill+, resmi olarak tanıtıldı. İşte Beats Pill+ şarj…

MoodBox özellikleri

EMI adı verilen duygusal zeka, sizin içinde bulunduğunuz ruh halini algılıyor ve müzik zevkinize göre en uygun olanını size çalıyor. El kullanmadan ses komutlarıyla, müzik çalarken dahi kontrol edilebilen hoparlör, değişen ruh halinize göre aynı zamanda ışıklandırma yapıyor. Böylece müzik tecrübenizi bir seviye daha artırıyor.

MoodBox ile alarm kurabiliyor ve istediğimiz müzik ya da ses efekti, ambiyans ışıkları ile güne başlayabiliyoruz. Saat ve hava durumu bilgilerini sesli olarak sorabildiğimiz ürünün, bir de mobil cihazlar için uygulaması bulunuyor.

Bu da bizlere ürün üzerinde tam kontrol ve yaşanan olayların tam analizini görebilmemiz için olanak sağlıyor.

İnternet radyosu, müzik arşivi, Spotify, Pandora gibi hizmetleri çalabilen Moodbox, kablosuz, net, yüksek kalite sesi güçlü bir şekilde verebiliyor. İçindeki 360 derece, bütün yönlere dağılabilen ses ile çevreleyen efekti yansıtabiliyor.

Sizi öğrenen hoparlör MoodBox

EMI’nin sizi öğrenmesi çok kısa bir zaman alıyor. Belli günlerde ne tarz müzik dinlediğinizi, belli hava şartlarında tercihinizin ne olduğunu ya da aktivitiler esnasındaki zevkinizi zamanla anlayan EMI, aynı zamanda size sorular sorabiliyor. Size bir arkadaş gibi anlayarak cevap veren yapay zeka, ruh halinizi iyileştirmek için size önerilerde de bulunabiliyor.

4 adet 1.5 inç yüksek frekanslı hoparlör ve 3 inç subwoofer ile gelen MoodBox, şık tasarımıyla her yerde kullanılabilecek cinsten. Ayrıca ürün WiFi bağlantılı olduğundan, içindeki yazılım sürekli olarak otomatik güncellenecek.

Gerçek Hayat MMOFPS Oyunu: Father.IO!

Dünyanın ilk gerçek hayat, çevrim içi çok oyunculu FPS oyunu olan Father.IO, Indiegogo üzerinde…

Indiegogo üzerinde 40 bin dolar hedef koyulan projede, 21 bin dolar toplanmış durumda. Ürünü ilk yüz kişi 149 dolardan alabilecek. Sonrasında fiyat 177 dolar oluyor. Ürünün beklenen çıkış tarihi Ağustos 2016’da ise fiyatı 299 dolar olacak.

MoodBox ile ilgili daha fazla bilgi almak için, buraya tıklayarak Indiegogo sayfasına gidebilirsiniz.

:: MoodBox duygusal zekaya sahip hoparlör hakkında ne düşünüyorsunuz?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/duygularinizi-anlayan-hoparlor-moodbox-69287

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.

Yazar Hakkında

Mehmet Barun

Kitap okumayı ve paylaşmayı seven kendi halinde bir öğrenci.

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.