Duraksadığınız An Tüm Yazınızı Silen Uygulama: "The Most Dangerous Writing App" - Mehmet Barun
Yazılım

Duraksadığınız An Tüm Yazınızı Silen Uygulama: “The Most Dangerous Writing App”

The Most Dangerous Writing App isimli bir uıygulama, yazı yazmaya başladığınız an durmamanıza izin vermiyor. Belirli süre sınırına ulaşana kadar devam etmezseniz tüm metin siliniyor.

İşinizden veya eğitiminizden ötürü hızlı bir şekilde metinler mi yazmanız gerekiyor? Duraksamadan cümle ardına cümle kurmak mı istiyorsunuz? Bir konu veya olay hakkında yazı yazmak için yanıp tutuşuyorsunuz, ancak kelimeler bir türlü bir araya gelmiyor mu? O zaman tam size göre bir uygulamam var! “The Most Dangerous Writing App” isimli uygulama, internet aleminin en gereksiz ve zorlayıcı uygulamalarından birisi. Kullanıcıların not defteri olarak kullanabildiği bu uygulama, belirli süre sınırlarına sahip ve siz bu süreyi doldurana kadar yazı yazmayı bırakmanızı engelliyor. Nasıl mı? Tabii ki durduğunuz an bütün yazdıklarınızı silerek!

Muhtemelen hızlı yazmak isteyen kişilerin baskı altında daha iyi işler ortaya koyabileceğini düşünen bir geliştirmeci tarafından yapılmış olan bu uygulama, boş zamanlarınızda aklınızdan geçenleri yazmanız için mükemmel bir fırsat. Sizi daha hızlı yazmak için zorlayan bu uygulamayı kullanmanın iyi bir antreman olduğunu söyleyebilirim ancak önemli araştırmalar için Not Defteri’nin daha uygun olduğunu unutmayın.

KAYNAK : http://www.webtekno.com/internet/duraksadiginiz-anda-tum-yazinizi-silen-uygulama-the-most-dangerous-writing-app-h15119.html

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.

Yazar Hakkında

Mehmet Barun

Kitap okumayı ve paylaşmayı seven kendi halinde bir öğrenci.

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.