Anonymous, Donald Trump'ın Ses Mesajlarını Çaldı ve İnternette Yayınladı! - Mehmet Barun
İnternet

Anonymous, Donald Trump’ın Ses Mesajlarını Çaldı ve İnternette Yayınladı!

Donald Trump’ın ev telefonuna giriş yapan ve buradaki mesajları çalan Anonymous, mesajları internette yayınladı.

Başkanlık yarışında liderliği elinde bulunduran Donald Trump, bu sefer de Anonymous sayesinde gündeme geldi. Dünyaca ünlü hack grubunun bir üyesi, Trump’ın ev telefonuna sızmayı başarmış ve buradaki dinlenmemiş olan mesajlara erişmiş. Bu mesajların bazılarını kaydeden ve Gawker’a e-mail yoluyla gönderen Anonymous üyesi, başkan adayı Donald Trump’ın liberal medya çalışanlarıyla ne kadar yakın olduğunu gösterdi.

Gawker’ın haberine göre Anonymous üyesinin gönderdiği ses mesajlarının doğru olma payı var, çünkü bu mesajlardaki doğallık hissedilebiliyor ve Trump’ın samimi olduğu bilinen kişilerden gelen mesajlar var. Yayınlanan mesajlardan iki tanesi Tamron Hall‘a ait. Haber sunuculuğu yapan Hall, Trump’a bir video hakkında konuşmak istediğinden bahsediyor. Hall’ın bahsettiği videoda Trump, Başkan Obama’nın nüfus ve pasaport bilgilerini istiyor. Trump: “Eğer Barack Obama bu bilgileri bizimle paylaşırsa istediği herhangi bir kuruma anında 5 milyon dolarlık çek bağışlayacağım” şeklinde bir açıklama yapıyor ve Obama’yı bilgileri paylaşma konusunda teşvik ediyor. Bu videodan sonra arayanlar listesine Obama’nın danışmanı olan David Axelrod da eklenmişti.
  (Tamron Hall’un bahsettiği video)

Bir diğer mesaj da Joe Scarborough ve Mika Brzezinski‘den. Tamron Hall gibi MSNBC için çalışan ikili, Trump’a ulaşmaya çalışıyor ve onunla bir konuşma yapmak için mesaj bıraktıklarından bahsediyor. Bu mesajların yayınlamasıyla birlikte Twitter adresinden “Kurumlar için yardım topluyoruz, Donald’ın dışında mesaj attıklarımız da var” şeklinde açıklama yaptı (mesaj bırakırken arkadan gelen çocuk sesleri, bu durumun doğru olduğuna büyük bir kanıt). Tabii ki Joe Scarborough’un bu tweet’i atması mesajların doğru olduğunu da kanıtlıyor. Ancak Anonymous üyesinin paylaştığı bu mesajlarda hiçbir bilgi yok, sadece Trump’ın yakın olduğu kişiler biliniyor.

Kaynak: Gawker  2 Adet iPhone 6S Hediye Ediyoruz! Katılmak için tıkla.

KAYNAK : http://www.webtekno.com/internet/anonymous-donald-trump-in-ses-mesajlarini-caldi-ve-internette-yayinladi-h15123.html

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.

Yazar Hakkında

Mehmet Barun

Kitap okumayı ve paylaşmayı seven kendi halinde bir öğrenci.

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yeni Listeler E-Postana Gelsin

Günlük bültenimize abone olarak yeni haberlerden haberdar olabilirsin.

Abone Olduğun İçin Teşekkür Ederim.

Sistemde bir hata oluştu merak etme hemen düzeltiyoruz.